Ламінат AGT Effect Exclusive Алтай (Altay PRK908)

Ламінат AGT Effect Exclusive Алтай (Altay PRK908)
Наявність: Немає в наявності
Товар розпроданий

Опис про Ламінат AGT Effect Exclusive Алтай (Altay PRK908)

Ламінат Алтай від компанії AGT - безсумнівно, можна зі сміливістю назвати шедевром в класі підлогових покриттів. Дизайн даного ламінат бездоганно імітує справжній класичний паркет палацового стилю. Малюнок, виконаний в строгому дотриманні тональності і повторює справжню структуру дуба. Колір деревини варіюється від темно-коричневого до майже світлого тону. Здавалося б, в даному «міксі» кольорів можна дізнатися як тональність деревини горіха, так і заболонь схожою на текстуру клена. Структура поверхні малюнка виготовлена ​​за найсучаснішими технологіями і має фотодрук в 3D (тривимірна технологія). Верхній шар більш гладкий і імітує лакове покриття дерева з невеликими порами, які надають ще більш схожість на натуральне дерево. Ламінат Altay PRK908, колекції Effect Exclusive сміливо підійде як для суворого класичного англійського стилю, так і для стилю модерн. Структура дерева дуба поряд з чорними породами дерева і горіха - це строгий і солідний вигляд Вашого майбутнього статі.

Особливістю ламінату AGT Алтай є наявність 4-х сторонньої V-подібною фаски, через яку ламінат виглядає як підлога з натурального дерева. Також фаска має практичне значення, бо дає змогу візуально приховати стики між панелями ламінату, які з часом можуть з'явитися в процесі експлуатації.

Завдяки бездоганній геометрії кожної ламелі, заміряний до мікрометра Ви, зможете бути спокійні щодо зносостійкості. 32 клас ламінату дозволить використовувати його не тільки в житловому секторі, але і в комерційному секторі із середнім ступенем навантаження. «Стовідсоткова» герметизація замків з додаванням деревної пилом і додаткової обробкою кантів дозволить використовувати ламінат в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухня. Якщо Ви хочете купити ламінат AGT для невеликого приміщення до 15 м.кв., значить ламінат Алтай односмуговий - це те, що Вам треба. Завдяки дизайну під масив приміщення буде візуально більше, ніж насправді.

Характеристики про Ламінат AGT Effect Exclusive Алтай (Altay PRK908)

Інформація про продукт
Артикул PRK908
Бренд AGT
Країна виробництва Туреччина
Колекція Effect Exclusive
Гарантія 5\20 років
Технічні характеристики
Тип замкового з'єднання Uniclic
Призначення продукту для вітальні; для кухні
Для теплої підлоги водяна тепла підлога; електрична тепла підлога
Клас 32/AC4
Декоративні властивості
Дизайн односмуговий
Тон ламінату темний
Декоративна фаска 4V
Структура синхронна
Імітація матеріалу структура дерева
Розміри
Довжина 1195 мм
Товщина 10 мм
Ширина 189 мм
кв.м. в упаковці 1,806 кв.м.
Кількість штук в упаковці 8 планок
Кількість в палеті 60уп. = 108,36 м.кв.
Опис
# PRK908

Відгуки про Ламінат AGT Effect Exclusive Алтай (Altay PRK908)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Гарантія