Ламінат AGT Premier Ніл (Nil PRK502)

Ламінат AGT Premier Ніл (Nil PRK502)
Наявність: Немає в наявності
Товар розпроданий

Опис про Ламінат AGT Premier Ніл (Nil PRK502)

Відхід від стереотипів - так в двох словах можна охарактеризувати ламіноване покриття Ніл колекції Premier. Незвичайність дизайну його декоративного покриття обумовлена ​​«однополосним» дизайном, з 4-х сторонньої Vобразной, декоративної фаскою. Фаска має не тільки естетичне значення, але і практическо, бо дає змогу візуально приховати стики між панелями ламінату, які з часом можуть з'явитися в процесі експлуатації. В результаті виходить чіткий і цікавий геометричний малюнок і незвичайно стильне підлогове покриття.

Ламінат Nil PRK502 відповідає всім вимогам якості, що пред'являються до ламінованим покриттям. Верхній меламіновий шар є одночасно водостійким і надзвичайно зносостійким, тому забезпечує цьому ламінату надійний захист від несприятливих механічних, хімічних і термічних впливів на нього. Міцний і абсолютно герметизований замок «Uniclic» робить ламінат ще більш стійким до навантажень і несприйнятливим до вологи в місцях з'єднання панелей один з одним. Все це обумовлює дуже довгий термін служби ламінату Ніл Premier при незмінних зовнішніх і експлуатаційних характеристиках (гарантія компанії AGT 5 років при експлуатації в комерційному секторі із середнім ступенем навантаження і 25 років - у житловому секторі з високим ступенем навантаження).

Ламінат Ніл Premier виробляється з екологічно чистого європейського деревної сировини і органічних фарб, без використання яких би то ні було шкідливих речовин, в повній відповідності з загальноприйнятими екологічними нормами і стандартами.

Холодні сірі відтінки і ненудна геометрія ламінату Ніл колекції Premier здатні прикрасити будь-який сучасний інтер'єр житлового та комерційного приміщення, освіжити його, внести різноманітність і креативність.

Характеристики про Ламінат AGT Premier Ніл (Nil PRK502)

Інформація про продукт
Артикул PRK502
Бренд AGT
Країна виробництва Туреччина
Колекція Premier
Гарантія 5\20 років
Технічні характеристики
Тип замкового з'єднання Uniclic
Призначення продукту для вітальні; для кухні
Для теплої підлоги водяна тепла підлога; електрична тепла підлога
Клас 32/AC4
Декоративні властивості
Дизайн односмуговий
Тон ламінату світлий
Декоративна фаска 4V
Структура рельєфна
Імітація матеріалу структура дерева
Розміри
Довжина 1195 мм
Товщина 12 мм
Ширина 189 мм
кв.м. в упаковці 1,355 кв.м.
Кількість штук в упаковці 6 планок
Кількість в палеті 52уп. = 70,46 м.кв.
Опис
# PRK502

Відгуки про Ламінат AGT Premier Ніл (Nil PRK502)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Гарантія