Ламінат AGT Premier Дуб Селже (Selge PRK504)

Ламінат AGT Premier Дуб Селже (Selge PRK504)
Наявність: Немає в наявності
Товар розпроданий

Опис про Ламінат AGT Premier Дуб Селже (Selge PRK504)

У наше століття глобальної урбанізації, революційних ноу-хау і нано-технологій зрозумілим і зрозумілим стає прагнення більшості людей до натуралістичного підходу в оформленні свого житла. Використання натурального дерева (або його високоякісної імітації) привносять таку, якої бракує в сучасному світі атмосферу гармонійного єднання з природою.

Ламінат Дуб Селже колекції Premier від турецької компанії AGT - це втілення досконалості в імітації рустикальной селекції натурального дуба. Реалістичні перепади кольорів, присутність сучків і заболоні, червоточини - це основні характеристики такої деревини. Однак рівність і м'якість деревної структури, що ховаються за матовою поверхнею верхнього шару (до слова, що володіє надійним 32-им класом зносостійкості), покликані бездоганно «вписати» ламінат Selge PRK504 як в «домашній» сільський інтер'єр, так і в класичний і навіть сучасний.

4-стороння V-образна фаска ламелей не тільки виконує естетичну функцію, надаючи їм неймовірне схожість з натуральною паркетною дошкою

Ламінат AGT Premier Дуб Селже не поступається натуральному дубу в міцності і стійкості до вологи, що досягається за рахунок особливої ​​технології пресування hdf-плити. Ідеально акуратне з'єднання панелей ламінату AGT Premier Дуб Селже обумовлено використанням надійного замку Uniclic.

Гарний і теплий, натуральний і екологічний, вироблений за всіма стандартами Європейського Союзу, - ламінат Дуб Селже знаходить велике число шанувальників серед справжніх цінителів природи.

Характеристики про Ламінат AGT Premier Дуб Селже (Selge PRK504)

Інформація про продукт
Артикул PRK504
Бренд AGT
Країна виробництва Туреччина
Колекція Premier
Гарантія 5\20 років
Технічні характеристики
Тип замкового з'єднання Uniclic
Призначення продукту для вітальні; для кухні
Для теплої підлоги водяна тепла підлога; електрична тепла підлога
Клас 32/AC4
Декоративні властивості
Дизайн односмуговий
Тон ламінату темний
Декоративна фаска 4V
Структура рельєфна
Імітація матеріалу структура дерева
Розміри
Довжина 1195 мм
Товщина 12 мм
Ширина 189 мм
кв.м. в упаковці 1,355 кв.м.
Кількість штук в упаковці 6 планок
Кількість в палеті 52уп. = 70,46 м.кв.
Опис
# PRK504

Відгуки про Ламінат AGT Premier Дуб Селже (Selge PRK504)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Гарантія