Ламінат AGT Premier Дуб Тренд (Trend Oak PRK501)

Ламінат AGT Premier Дуб Тренд (Trend Oak PRK501)
Наявність: Немає в наявності
Товар розпроданий

Опис про Ламінат AGT Premier Дуб Тренд (Trend Oak PRK501)

Ламінована підлога, Дуб Тренд - це безперечно стовідсотковий класичний дизайн, виконаний в строгому і консервативному стилі. Структура дубової дошки, завжди була еталоном, при виробництві підлогових покриттів. Практично у всіх палацах використовувався художній і геометричний паркет з дуба. Найвідомішим і популярним покриттям для підлоги був і залишається натуральний дубовий парку. Структура і колір дуба може бути різною і залежить не тільки від кліматичного поясу, але і від місця зростання (кам'яниста, болотиста місцевість ...). Колір деревини в основному має жовтуватий відтінок, яскраво виражені річні кільця, сучки і очі, заболонь має світлий тон. Завдяки різним методам обробки: морением, тонуванням, брашірованіе - колір і зовнішній вигляд деревини дуба можна міняти.

Ламінат Trend Oak PRK501, бездоганно імітує справжню масивну дубову дошку, сорти селект. При нанесенні малюнка на папір, використовується технології друку 3D. Висока деталізація, дозволяє повторити всю барвистість волокон справжнього дерева, але при цьому, зберегти практичність і легкість в укладання та експлуатації. Даний декор має однорідний колір, жовтуватою структури деревини дуба, волокна розташовані в тангенціальному і радіальному розпилі. Структура волокон має спокійний, без різких обрисів річних ліній і створює ефект масляного покриття.

Ще однією перевагою ламінату AGT Premier Дуб Тренд є наявність 4-х сторонньої V-подібною фаски, яка, крім декоративної ролі в дизайні допоможе приховати візуальні щілини, що з'явилися при тривалому використанні ламінату в умовах надмірної вологості.

Верхній шар ламінату дуба натурального, має 32 клас зносостійкості, що дозволяє використовувати, його в приміщеннях з підвищеною вологістю. Основа hdf-плити має високу щільність, а при її виготовленні не використовується шкідливих клювання і формальдегідів, що позитивно впливає на екологічність. Вся продукція компанії AGT має сертифікати якості, згідно стандартів Європейського Союзу. Завдяки комп'ютерному контролю на всіх стадіях виробництва, кожна ламель має бездоганну геометрію, а система замкового з'єднання Uniclic - забезпечує стовідсоткову герметизацію замку при укладання і виключає проникнення в неї вологи.

Якщо Ви хочете купити ламінат AGT Дуб Тренд в класичному стилі, то ламінована підлога Trend Oak - це саме те, що Вам треба. Відчуйте справжнє високе якість від компанії AGT.

Характеристики про Ламінат AGT Premier Дуб Тренд (Trend Oak PRK501)

Інформація про продукт
Артикул PRK501
Бренд AGT
Країна виробництва Туреччина
Колекція Premier
Гарантія 5\20 років
Технічні характеристики
Тип замкового з'єднання Uniclic
Призначення продукту для вітальні; для кухні
Для теплої підлоги водяна тепла підлога; електрична тепла підлога
Клас 32/AC4
Декоративні властивості
Дизайн односмуговий
Тон ламінату темний
Декоративна фаска 4V
Структура рельєфна
Імітація матеріалу структура дерева
Розміри
Довжина 1195 мм
Товщина 12 мм
Ширина 189 мм
кв.м. в упаковці 1,355 кв.м.
Кількість штук в упаковці 6 планок
Кількість в палеті 52уп. = 70,46 м.кв.
Опис
# PRK501

Відгуки про Ламінат AGT Premier Дуб Тренд (Trend Oak PRK501)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Гарантія